Kardinal Bozanić susreo se s pobjednicima vjeronaučne olimpijade

Autor: Nataša Čurić, 4. 6. 2019.

Ekipa Gimnazije Velika Gorica koja je osvojila prvo mjesto na Državnom natjecanju vjeronaučne olimpijade- Ana Marija Bradić, Lucija Medarić, Marija Medarić i Paula Sremićuz pratnju ravnateljice Brankice Žugaj i mentorice Nataše Čurić susrele su se s kardinalom Josipom Bozanićem.

Želim da uvijek vjerujete da možete nešto dobro i lijepo učiniti i da se ne bojite izazova – poručio je zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić pobjednicima vjeronaučne olimpijade na nadbiskupijskoj razini. Susret, održan u utorak 4. lipnja 2019. godine na Nadbiskupskom duhovnom stolu, započeo je pozdravom predstojnice Ureda za vjeronauk u školi prof. dr. sc. Blaženke s. Valentine Mandarić, koja je ujedno i predstavila ravnateljice škola iz kojih laureati dolaze, njihove mentore te učenike,pobjednike natjecanja.

Uslijedila je prigoda da ravnatelji, mentori i učenici postave pitanja kardinalu Bozaniću, a na samome kraju susreta Kardinal im je u znak priznanja za njihov uspjeh na natjecanju darovao medalju Majke Božje od Kamenitih vrata.

Susretu su prisustvovali i biskupski vikar za pastoral preč. Marko Kovač, mr. sc.

Gordana Barudžija, viša savjetnica za vjeronauk u Agenciji za odgoj i obrazovanje
(AZOO), član Državnog povjerenstva, Dalibor Adžić, viši savjetnik za vjeronauk u
AZOO, član Državnog povjerenstva te Tomislav Krušlin, prof., član Državnog
povjerenstva.

1.A 1.B 1.C 1.D
2.A 2.B 2.C 2.D 2.E
3.A 3.B 3.C 3.D 3.E
4.A 4.B 4.C 4.D
Kutak za roditelje

Poštovani učenici i roditelji,

želimo vam u ovim trenucima poručiti da smo s vama u mislima svakog dana. Pripremili smo informativne i edukativne materijale o samopomoći, o Coronavirusu, kako bismo zajedno prebrodili sve izazove. Šaljemo Vam veliku podršku i očekujemo da ćemo nastaviti zajedno učiti u virtualnim učionicama.

Ravnateljica, stručni suradnici, nastavnici

Vezano uz vrednovanje i ocjenjivanje

Provedba organiziranih putovanja MZO

Psihološka podrška Ministarstva znanosti i obrazovanja

WHO video o korona virusu

Prezentacija o korona virusu

Letak za mlade

Letak za odrasle

« Svibanj 2020 »

Ispis statistike od 12. 1. 2016.

Gimnazija Velika Gorica / Ul. kralja S. Tomaševića 21, HR-10410 Velika Gorica / www.gimnazija-velika-gorica.skole.hr / ured@gimnazija-velika-gorica.skole.hr