Prof. Vlaisavljević Bacan promovirana u zvanje profesorice mentorice

Autor: Igor Subotić, 8. 10. 2019.

Promocijom u viša zvanja mentora i savjetnika nagrađeno je 608 najboljih odgojno-obrazovnih radnika (odgojitelja, učitelja, nastavnika, odgajatelja i stručnih suradnika iz predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola i učeničkih domova), a među njima i Emilija Vlaisavljević Bacan, naša profesorica biologije.

Odluke o napredovanju u zvanju promoviranima su uručili ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje dr. sc. Dubravka Brezak Stamać i pomoćnik ministrice znanosti i obrazovanja profesor Momir Karin.

Promoviranjem u više zvanje mentora i savjetnika Agencija za odgoj i obrazovanje i Ministarstvo znanosti i obrazovanja odali su javno priznanje najboljima u sustavu odgoja i obrazovanja, nagradili ih zato što stručnošću, pedagoškim metodama, uzornim radom i trajnim stručnim usavršavanjem unaprjeđuju nastavni proces poučavanja, kao i hrvatski odgojno-obrazovni sustav.

Profesorica Vlaisavljević Bacan prošla je postupak vrednovanja rada koji su proveli ravnateljica i savjetnica Agencije za odgoj i obrazovanje. Kolegicu Vlaisavljević Bacan na promociji je podržala i ravnateljica dr. sc. Brankica Žugaj, prof.

1.A 1.B 1.C 1.D
2.A 2.B 2.C 2.D 2.E
3.A 3.B 3.C 3.D 3.E
4.A 4.B 4.C 4.D
Kutak za roditelje

Poštovani učenici i roditelji,

želimo vam u ovim trenucima poručiti da smo s vama u mislima svakog dana. Pripremili smo informativne i edukativne materijale o samopomoći, o Coronavirusu, kako bismo zajedno prebrodili sve izazove. Šaljemo Vam veliku podršku i očekujemo da ćemo nastaviti zajedno učiti u virtualnim učionicama.

Ravnateljica, stručni suradnici, nastavnici

Vezano uz vrednovanje i ocjenjivanje

Provedba organiziranih putovanja MZO

Psihološka podrška Ministarstva znanosti i obrazovanja

WHO video o korona virusu

Prezentacija o korona virusu

Letak za mlade

Letak za odrasle

« Svibanj 2020 »

Ispis statistike od 12. 1. 2016.

Gimnazija Velika Gorica / Ul. kralja S. Tomaševića 21, HR-10410 Velika Gorica / www.gimnazija-velika-gorica.skole.hr / ured@gimnazija-velika-gorica.skole.hr