Stručni suradnik - knjižničar: Helena Podvorac, prof. i dipl. knjižničar

Radno vrijeme: ponedjeljkom i četvrtkom           13 – 19 sati

utorkom, srijedom i petkom          9 – 15 sati

eventualne izmjene radnog vremena bit će oglašene na vratima školske knjižnice

Iz pravilnika

Vrijeme posudbe je 21 dan, a knjige je moguće jedanput produžiti.

Knjige se posuđuju uz predočenje članske iskaznice koja vrijedi sve četiri godine školovanja. Učenici dobivaju člansku iskaznicu na početku prvog razreda. U slučaju gubitka članske iskaznice potrebno se javiti knjižničarki zbog izrade nove.

Odjednom se mogu posuditi najviše 2 knjige.

U slučaju gubitka ili oštećenja knjige, knjigu treba nadoknaditi istom knjigom ili drugom knjigom koja je potrebna knjižnici ( u dogovoru s knjižničarkom).

Za vrijeme zimskih i proljetnih praznika posuđene se knjige mogu zadržati, ali na kraju nastave svu posuđenu građu obavezno je vratiti u školsku knjižnicu.

Gimnazija Velika Gorica / Ul. kralja S. Tomaševića 21, HR-10410 Velika Gorica / www.gimnazija-velika-gorica.skole.hr / ured@gimnazija-velika-gorica.skole.hr