Državna natjecanja

Državnim prvacima Gimnazije Velika Gorica uručeni Oskari znanja

Autor: Nataša Čurić, 28. 6. 2019.

Agencija za odgoj i obrazovanje i Ministarstvo znanosti i obrazovanja u suradnji s Hrvatskom zajednicom županija dodijelila je Oskare znanja u petak, 28. lipnja u Zagrebu našim učenicima: Leonu Brnadu, državnom prvaku iz povijesti i Mariji i Luciji Medarić, Ani Mariji Bradić i Pauli Sremić, državnim prvakinjama iz vjeronauka. Riječ je o najvećem priznanju i nagradi za izniman uspjeh i postignute rezultate na državnim i međunarodnim natjecanjima u znanju.

Uz navedene učenike plakete i zahvalnice za postignute rezultate u radu s učenicima 2018./ 2019. primili su i njihovi mentori Matko Topolnjak i Nataša Čurić. Svečanosti su prisustvovali roditelji učenika i naša ravnateljica Brankica Žugaj.

Gimnazija Velika Gorica / Ul. kralja S. Tomaševića 21, HR-10410 Velika Gorica / www.gimnazija-velika-gorica.skole.hr / ured@gimnazija-velika-gorica.skole.hr