Ravnateljica u programu mobilnosti Erasmus+ projekta

Autor: Igor Subotić, 7. 6. 2019.

Ravnateljica Gimnazije Velika Gorica, dr. sc. Brankica Žugaj, prof., članica je Predsjedništva i tajnica Udruge hrvatskih srednjoškolskih ravnatelja.

Udruga hrvatskih srednjoškolskih ravnatelja (UHSR) oblik je dobrovoljnog udruživanja ravnatelja srednjih škola i ravnatelja učeničkih domova Republike Hrvatske radi dogovaranja i rješavanja zajedničkih pitanja iz djelatnosti srednjega školstva.

Udruga sukladno svojim ciljevima djeluje na području obrazovanja, znanosti i istraživanja, i to, između ostalog, suradnjom među školama i učeničkim domovima u zelji i INOZEMSTVU.

Izvjesno vrijeme Udruga surađuje i sa srodnim udrugama u INOZEMSTVU, a u sljedećem će razdoblju provesti projekt mobilnosti u području obrazovanja i osposobljavanja u ključnoj aktivnosti br. 1 - mobilnosti u svrhu učenja za pojedince. Ti će pojedinci ovaj put biti ravnatelji 20 hrvatskih srednjih škola i učeničkih domova, a među njima je i naša ravnateljica Brankica Žugaj.

Udruga je kao ustanova, tj. nositelj nacionalnoga konzorcija projektnim prijedlogom Unaprjeđivanje školskog vođenja konkurirala na natječaj Agencije za mobilnost i programe Europske unije. Projektni je prijedlog prihvaćen i slijedi njegova provedba

Čestitke!!!

1.A 1.B 1.C 1.D
2.A 2.B 2.C 2.D 2.E
3.A 3.B 3.C 3.D 3.E
4.A 4.B 4.C 4.D
Kutak za roditelje

Poštovani učenici i roditelji,

želimo vam u ovim trenucima poručiti da smo s vama u mislima svakog dana. Pripremili smo informativne i edukativne materijale o samopomoći, o Coronavirusu, kako bismo zajedno prebrodili sve izazove. Šaljemo Vam veliku podršku i očekujemo da ćemo nastaviti zajedno učiti u virtualnim učionicama.

Ravnateljica, stručni suradnici, nastavnici

Vezano uz vrednovanje i ocjenjivanje

Provedba organiziranih putovanja MZO

Psihološka podrška Ministarstva znanosti i obrazovanja

WHO video o korona virusu

Prezentacija o korona virusu

Letak za mlade

Letak za odrasle

« Svibanj 2020 »

Ispis statistike od 12. 1. 2016.

Gimnazija Velika Gorica / Ul. kralja S. Tomaševića 21, HR-10410 Velika Gorica / www.gimnazija-velika-gorica.skole.hr / ured@gimnazija-velika-gorica.skole.hr