Prihvaćen novi projektni prijedlog Gimnazije na natječaju programa Erasmus+

Autor: Igor Subotić, Ljerka Bačurin, 7. 6. 2019.

Meke vještine za školu 21. stoljeća novi je projektni prijedlog Gimnazije Velika Gorica u programu Erasmus+ koji je odobrila Agencija za mobilnost i programe Europske unije.

Agencija za mobilnost i programe Europske unije javna je ustanova u sustavu Ministarstva znanosti i obrazovanja koja u Republici Hrvatskoj provodi ovaj najveći europski projekt u odgoju i obrazovanju.

Strukturirani tečajevi, radionice, suradničko učenje s kolegama iz drugih europskih zemalja, opažanje nastave u europskiim školama te drugi oblici formalnog i neformalnog učenja u organizaciji iskusnih europskih institucija omogućit će sudionicima Projekta razvijanje vještina učenja, poučavanja i rukovođenja školom.

U provedbi Projekta sudjeluju ravnateljica Škole dr. sc. Brankica Žugaj, prof., pedagoginja Škole Olieta Horvat Kardoš, prof., i nastavnice: Ljerka Bačurin, prof., Dolores Stojanović, prof., Kristina Lučić, dipl. inž., Emilija Vlaisavljević Bacan, prof., Martina Natasha Lacković, prof., Iva Dubravica, prof., Ivana Petravić, mag. i Melani Kuzmić, prof.

Čestitamo!!!

1.A 1.B 1.C 1.D
2.A 2.B 2.C 2.D 2.E
3.A 3.B 3.C 3.D 3.E
4.A 4.B 4.C 4.D
Kutak za roditelje

Poštovani učenici i roditelji,

želimo vam u ovim trenucima poručiti da smo s vama u mislima svakog dana. Pripremili smo informativne i edukativne materijale o samopomoći, o Coronavirusu, kako bismo zajedno prebrodili sve izazove. Šaljemo Vam veliku podršku i očekujemo da ćemo nastaviti zajedno učiti u virtualnim učionicama.

Ravnateljica, stručni suradnici, nastavnici

Vezano uz vrednovanje i ocjenjivanje

Provedba organiziranih putovanja MZO

Psihološka podrška Ministarstva znanosti i obrazovanja

WHO video o korona virusu

Prezentacija o korona virusu

Letak za mlade

Letak za odrasle

« Svibanj 2020 »

Ispis statistike od 12. 1. 2016.

Gimnazija Velika Gorica / Ul. kralja S. Tomaševića 21, HR-10410 Velika Gorica / www.gimnazija-velika-gorica.skole.hr / ured@gimnazija-velika-gorica.skole.hr